Prekrasne škarice za prolaz

Borna Rupnik • srijeda, 11.08.2010.

Argentinac German Alemanno postao je junak momčadi Universidad San Martin, koja je izborila nastup u narednoj fazi Copa Sudamericane...

Peruanski Universidad San Martin i ekvadorski Deportivo Quito borili su se za mjesto u drugom krugu natjecanja Copa Sudamericane, a Ekvadorci su iz prve utakmice donijeli prednost 3:2.

U 81. minuti na semaforu je pisalo 1:1, a tada je Arriola, strijelac za izjednačujućeg pogotka Peruance (za ekipu iz Quita pogodio je Checa još u prvom poluvremenu) dobio crveni karton zbog udaranja vratara Deportiva Quita i činilo se da Universidad San Martin gubi svoje šanse za prolaz.

Međutim, samo minutu poslije ukazao se German Alemanno i postigao prekrasan pogodak škaricama za konačnih 2:1 i ukupno slavlje peruanskog predstavnika.

U sljedećem krugu Universidad San Martin igrat će protiv još jednog kluba iz Ekvadora, Emeleca.