Jadran HN lagano protiv Cattara

Matej Milanović • subota, 04.12.2010.

Jadran Herceg Novi bez većih je problema nadigrao Cattaro u šestom kolu Jadranske lige u vaterpolu. Utakmica koja je rješena već u prvoj četvrtini završila je s 13:4...

JADRAN HERCEG NOVI - CATTARO 13:4 (5:0, 1:0, 4:1, 3:3)

Jadranska liga, 6. kolo

Jadran HN: Ščepanović, Sekutić 2, Crepulja 1, Janović 3, Đ. Filipović 1, Latinović 1, Kalinić 1, Gojković 2, Premuš 1, Vidović, P. Filipović, Kovačić 1, Kandić, Sarić. Trener: Tucak

Cattaro: Krivokapić, Vičević, Vico 2, Živković, Biter, Bjelobrković 2, Barba, Buđen, Bebić, Paunović, Dončić, Vrbica, Drašković, Đurović. Trener: Vičević

Igrač više: Jadran HN 5/7, Cattaro 1/9

Peterci: Jadran HN 2/2, Cattaro -

Suci: Abramović (Kotor), Avramović (Kotor)

U šestom kolu Jadranske vaterpolske lige Jadran Herceg Novi ugostio je na svom bazenu Cattaro. U susret je Cattaro ušao s više pozicije na tablici, ali i s utakmicom više. U međusobnom okršaju domaći su pokazali da su ipak daleko kvalitetniji od protivnika.

Već nakon osam minuta igre sve je bilo gotovo, 5:0 za Jadran nije davalo nikakve nade gostima. Na poluvrijeme se otišlo sa 6:0, a tek je u trećoj dionici Cattaro po prvi put zabio. No, do kraja te četvrtine zaostatak gostiju još se povećao te je iznosio devet pogodaka.

U posljednjih osam minuta napokon je Cattaro odigrao ravnopravno i uspio barem jednu dionicu završiti neodlučeno i tako sprječiti dvoznamenkastu razliku. Jadran je na koncu slavio s 13:4. Najbolji je kod domaćina bio Janović s tri gola, dok su za Cattaro zabili samo Vico i Bjelobrković, obojica po dvaput.