Poraz POŠK-a u završnici

Vedran Babić • nedjelja, 13.02.2011.

Vaterpolisti OVK POŠK propustili su u 11. kolu regionalne lige u svom bazenu pobijediti Koper u utakmici punoj prevrata...

OVK POŠK - KOPER ROKAVA 11:12 (2:5, 2:1, 5:1, 2:5)

Triglav Jadranska liga, 11. kolo
Split, bazen u Poljudu
Suci: Abramović (Kotor), Matijašević (Herceg Novi)

OVK POŠK: Jelovina, Lušić, Prižmić, Buzdovačić, Žurić, Benić, Popović (4), Maras, Scherbl, Rabadan (2), Wall, Matutinović (5), Bujas, Travnikar. Trener: Branko Bjelanović.

Koper Rokava: Gržentič, Nastran (3), Verač, Računica (1), Burburan (3), Anzeljc, Barbarić, Galič (2), Vukičević (1), Čupić (2). Trener: Veselin Đuho.

Igrač više: OVK POŠK 2/8, Koper Rokava 4/12
Peterci: OVK POŠK 2/2, Koper Rokava -

Gostujući igrači Veselina Đuhe utakmicu su otvorili furiozno i poveli 5:0, no do poluvremena Splićani su se malo konsolidirali i smanjili na 6:4. U trećoj četvrtini domaćin je potpuno "eksplodirao" i poveo 10:7, no nisu uspjeli zadržati tu prednost te su gosti golom Burburana četiri sekunde prije kraja stigli do vrijedne pobjede.

Inače, Koper je utakmicu završio i bez Đuhe i bez pomoćnog trenera. Obojica su zaradila crvene kartone.

Splićane su u utakmici vukli Matutinović s pet golova i Popović s četiri, a najefikasniji gostujući igrači bili su Nastran i Burburan s po tri gola.