Osijek i Dinamo lako, Varteks potopljen u Zagrebu

Bernard Jurišić • srijeda, 07.03.2001.

Zvonimir Deranja - efikasan i atraktivan (dp)

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske, Hrvatski dragovoljac i Hajduk odigrali su neodlučeno 2:2. Dragovoljci su dvaput vodili, preko Bošnjaka u 10. minuti i Fumića u 85., no za Splićane je dvaput izjednačavao Zvonimir Deranja, u 13. i 90. minuti, prekrasnim "škaricama" s ruba šesnaesterca. "Popaj" se tako konačno vratio pogocima u prvu momčad Hajduka, što će biti veliki dobitak za trenera Zorana Vulića pred prvenstveni derbi s Osijekom u subotu.

Bliski susret Majnovića i vratnice (dp)

U preostalim današnjim susreta također je bilo mnogo golova, ali neizvjesnosti bilo nije. Osijek i Dinamo su očekivano lako nadjačali Inker, odnosno Kamen Ingrad sa po 4:0. Dinamo je vrlo rano zabio gol i pokazao tko je prvoligaš. Pametnom igrom rutinirano je napunio mrežu simpatičnih domaćina. No, iznenađujuće je u Kranjčevićevoj lako pao Varteks, Zagreb je slavio sa 3:0! Varteksovci su još dobro i igrali, ali zabijali su samo "pjesnici".

Pripremili smo vam ekskluzivne izvještaje sa sve 4 utakmice, a fotografije iz Sigeta i Velike...