Žuti kartoni: Zapropoulos 87. (Xanthi) - Henriksen 32. (Panathinaikos)

Vlaovićeva forma je razlog za optimizam prije ogleda s Latvijom

Xanthi (Nikos Karageorgiou): Tsakonakis, Diop (Zoumpoulis 76.), Papadimitriou (Poursaitidis 24.), Kechagias, Kaounos, Nikolaou, Zapropoulos, Geladaris, Zografakis, Aggos (Toursounidis 46.), Sfakianakis.

Panathinaikos (Stratos Apostolakis): Nikopolidis, Seitaridis, Olivares, Henriksen, Goumas, Basinas, Pflipsen (Koutsoures 53.), Galetto, Vlaović (Vokolos 80.), Lymperopoulos (Warzcycha 85.), Sigurdson.

Ovo je izgleda bio veličanstven vikend naših nogometaša u inozemstvu. Pored Kovača, Bokšića i Viduke i Goran Vlaović je postizao zgoditke. Dva gola za 2:0 u gostima protiv Xanthia. U 20. minuti Vlaović je načeo mrežu vratara Tsakonakisa. Iako je prvenstvo već pri kraju i Panathaniakos nema velikih šansi da se domogne prvog mjesta, gosti se nisu predavali, već još silovitije napadali.

U 45. minuti Olivares porbija po lijevom boku i ubacuje u kazneni prostor Xanthija gdje loptu odlično prima Vlaović i posprema je ponovno u mrežu Xanthija. U 80. minuti je naš igrač zamjenjen s Vokolosom, kao nagrada za odličnu igru. Igračima Phanathaniakosa je u glavi predstojeći kup susret s Olympiakosom, koji je jedina nada navijačima Panathaniakosa da će se ove sezone "osladiti" jednim od trofeja.

1Rijeka 612:1+1114
2Hajduk 68:4+414
3Dinamo 613:4+913
4Varaždin 75:2+312