MAXtv Prva liga, 16. kolo, 26.11.2011, 15:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 500
Suci: Goran Gabrilo, Petar Gabrilo, Pepur (svi Split)

Lovro Medić osigurao bod Zagrebu

Iz Kranjčevićeve:Mihaela Bradovski • subota, 26.11.2011.

Slaven Belupo vraća se iz Kranjčevićeve sa jednim bodom u džepu, a u ne posebno zanimljivoj utakmici Zagreb je poraza spasio Lovro Medić...

Sven Dedić
71'

Roy Ferenčina

Iako je Gordan Ciprić prije utakmice protiv Slaven Belupa najavio kako želi da njegova momčad povede, što joj već neko vrijeme nije pošlo za rukom, Zagreb je u Kranjčevićevoj - u oslabljenom sastavu jer je uz ostale ozlijeđene bio otpao i Jugović - protiv zdravog i odmornog Slavena ponovno morao hvatati rezultatski zaostatak.

Nakon udarca Oršulića iz daljine i Štiglecovog centaršuta kojega je Grgić odbio u korner, u 15. minuti Štiglec je u kaznenom prostoru srušio Brezovca, a Benko je precizan s 11 metara za vodstvo gostiju iz Koprivnice.

Mreža Slaven Belupa zatresla se u 23. minuti nakon što je Abdurahimi prošao Rodića, ali i izašao s loptom van igrališta, a poslije još jednog pokušaja Oršulića Zagreb je u završnici prvog dijela propustio svoju najbolju priliku.

Rodić je odbio oštar udarac domaćina do Abdurahimija, no mladi ofenzivac Zagreba pucao je ravno u čuvara mreže Slaven Belupa.

Iz drugog poluvremena vrijedi izdvojiti tek jedan ne posebno opasan pokušaj Medića iz 48. minute i protunapad Slaven Belupa iz 73. minute, koji je povukao Maras, ali nije realizirao Glavica.

Izjednačenje je ipak stiglo u 83. minuti, kada je Medić dobio povratnu loptu na rubu kaznenog prostora i lijepo pripremljenim preciznim udarcem pogodio Rodićev kut za konačnih 1:1. Napadi Zagreba do kraja utakmice bili su jalovi i rezultat se više nije mijenjao.

• Obrisan korisnik26.11.2011. u 20:52
    Čuj, da ti i ja igrammo u špici svaku tekmu, ponekad i cijelu, zabili bi barem jedan... Potrefilo bise valjda, kakav odbijanac ili bi podmetnuli nogu i to... Mene više boli to kaj prosipamo bodove i gotovo nikad ne vodimo, već uvijek stižemo... i kaj je uvijek momčad desetkovana...
  • Obrisan korisnik26.11.2011. u 18:51
    Od svih igraca...lovro nam uze pobjedu...ali eto ponekad i corava kokos pogodi zrno :)
  • Obrisan korisnik26.11.2011. u 18:45
    Medić je Space Shuttle za sve igrače Zagreba,tako bar kaže njihov predsjednik ;)
  • Sejlor26.11.2011. u 17:51
    U repku s njim, ovo je nebruseni dijamant!