La Louviere - Westerlo 3-1
Club Brugge - Aalst 1-1
Mechelen- Harelbeke 2-0

1. Anderlecht 65, 2. Club Brugge 59, 3. Standard Liege 48, 4. Gent 46, 5. Mouscron 44, 6. Lokeren 43, 7. Germinal BA 42, 8. Westerlo 42, 9. Charleroi 37, 10.Lierse 36, 11.Genk 31, 12.Beveren 31, 13.Antwerp 28, 14.Aalst 24, 15.Harelbeke 20, 16.St.Truiden 18, 17.La Louviere 18, 18. Mechelen 16

Ovo 26. kolo belgijskog prvenstva obilježeno je porazom Anderlechta na gostovanju kod Genta 2-1, i neriješenim rezultatom Bruggea kući protiv Aalsta 1-1. Za Club Brugge igrao je Josip Šimić do 55. minute.

Standard iz Liegea bio je bolji od Beverena 4-2. Robert Prosinečki je već u 2. minuti iz slobodnog udarca donio vodstvo Standardu. U finišu prvog dijela penal za Standard nakon prekršaja nad Goosensom, Prosinečki je siguran i tako je donio izjednačenje 2-2. U 70. minuti Van Buyten je doveo domaće u vodstvo 3-2, a pobjedu Standarda potvrdio je naš Ivica Mornar u 79. minuti za 4-2.

Bivši igrač Maribora Ante Šimundža, postigao je sva tri gola za La Louviere protiv jakog Westerloa 3-1. Josip Skoko je za Genk igrao cijelu utakmicu dok je Zoran Ban zamijenjen u 80. minuti.

Trener Charleroia Enzo Scifo zamijenio je nekadašnjeg našeg "vatrenog" Nikolu Jerkana u 53. minuti, nakon što je Charleroi primio gol.

1Rijeka 612:1+1114
2Hajduk 68:4+414
3Dinamo 613:4+913
4Varaždin 75:2+312