Zanoški: "Spremamo se za pobjedu"

Ana Legradi • četvrtak, 23.02.2012.

Nemoćni češki Znojmo u četvrtak nije uspio ozbiljno zaprijetiti domaćinima u "medvjeđem brlogu". Na susret se osvrnuo Tomislav Zanoški koji je u trećoj pobjedi Medveščaka (5:0) upisao jednu asistenciju.

U prvoj trećini gosti iz Češke su uspješno odradili svoj dio posla, zadržali su igru punih 20 minuta bez golova. Ulaskom u drugi dio u samo pet minuta su primili četiri pogotka. "U prvoj trećini nismo odigrali kako treba, ali smo se zato vratili u drugoj i ja sam zadovoljan pobjedom", reći će napadač Medveščaka Tomislav Zanoški.

Po završetku nedjeljne utakmice u Znojmu, koju su Medvjedi zaokružili s pobjedom od 5:2, trener češke momčadi Martin Stloukal je za svoju ekipu izjavio kako je bila bolja. "Ne znam koju je utakmicu trener gledao, ali mi smo bili bolja momčad u prve dvije utakmice, što smo i danas pokazali", kaže Zanoški

Doigravanje je za svaku momčad vrhunac sezone, a cilj je pobijediti u svakoj utakmici: "Ovo je nova sezona i momčad se treba podići za jednu razinu više. Bilo bi lijepo pobijediti u nedjelju kako bismo bili par dana slobodni. Cilj nam je završiti seriju što prije."

Prije nastavka serije i razmišljanja o danima odmora, ukoliko se oduže utakmice drugih parova, momčad Martyja Raymonda se priprema za četvrtu utakmicu i dug put do Znojma. "U subotu idemo na put i spremamo se za pobjedu u nedjelju", zaključio je Zanoški.