EBYSL: Mladi Medvjedi slabiji od Graza, gosti uzeli pobjedu

Ana Legradi • petak, 16.11.2012.

U 29. kolu regionalne hokejske lige za hokejaše do 20 godina mlade nade Medveščaka upisale su poraz od momčadi Graza sa 6:4.

Nakon tjedan dana reprezentativne pauze mladi hokejaši zagrebačkog Medveščaka su se vratili svojim obavezama u EBYSL-u. U 29. kolu lige ugostili su ekipu iz Graza na klizalištu Zagrebačkog velesajma. Momčad Danijela Kolomba preuzela je vodstvo u drugoj minuti pogotkom Luke Jarčova, a ta prednost trajala je desetak minuta. Gosti su do kraja prve trećine upisali dva pogotka, u drugoj su nastavili dominaciju i na kraju uzeli pobjedu u susretu.

Na vratnicama domaćina je stajao prvi golman hrvatske seniorske reprezentacije Mate Tomljenović, a preostale pogotke za Medvjede upisali su po jedan Matija Miličić te dva Filip Oreščanin.

Medveščak trenutno stoji na šestoj poziciji lige s 31 bodom, a u svojoj grupi B drži peto mjesto. Mladi zagrebački hokejaši u sljedećem kolu na klizalištu Velesajma očekuju slovensku Olimpiju. Susret je na rasporedu u subotu u 16,45 sati.