Raymond: "Prvu smo trećinu u Linzu jednostavno prespavali"

Borna Rupnik • ponedjeljak, 26.11.2012.

Nakon pobjeda u Klagenfurtu i Salzburgu, Medveščak je u Linzu morao priznati poraz, a trener Marty Raymond izdvojio je slab ulazak u utakmicu kao ključ takvog raspleta...

Aktualni prvak EBEL-a, Black Wingsi iz Linza, pobijedili su zagrebačke hokejaše 2:1 pred svojom publikom. Pogodak Brandona Bucka iz treće dionice samo je ublažio poraz kojim su Medvjedi vrh poretka morali prepustiti Vienna Capitalsima.

"Nismo odigrali najbolju prvu trećinu. Jednostavno smo je prespavali. Linz je zabio dva brza pogotka i tada nam je sve postalo teže", pojasnio je trener Medveščaka Marty Raymond za ServusTV.

"Teško se potom bilo vratiti, a obje su momčadi pružile vrlo borbenu partiju", dodao je.

Domaći adut Robert Lukas bio je zadovoljan prezentacijom svoje momčadi, za koju smatra da sugerira bolju budućnost u nastavku sezone: "Odigrali smo vrlo solidnu utakmicu. Istina, možda smo zabili dva sretna pogotka, no time smo dobili nužno samopouzdanje".

"Nismo mnogo toga dopustili Medveščaku, a ono što nam je promaknulo, obranio je naš vratar. Bili smo dobri i mislim da će u nastavku sezone sve biti u redu", rekao je.

• Obrisan korisnik26.11.2012. u 13:23
    Moralo je negdje stati ali kako igraju sumnjam da će im ovaj poraz išta značiti. Znaju da mogu zdrobiti svakoga, bilo gdje. Može se dogoditi koji loš dan.
  • Obrisan korisnik26.11.2012. u 12:11
    Upravo tako, svi bi unaprijed prihvatili 4 od 6 bodova u ovoj seriji. Sad sutra u Ledenu dočekat prljave Grazere, i ne zaboravit ponijet plišane igračke za bacanje na led.
  • Obrisan korisnik26.11.2012. u 11:48
    Bravo medvjedi -to je bila uspješna Austrijska turneja-Dvije pobjede i jedan poraz kud ćeš bolje