Zagreb svladao Rudar iz Velenja, Slovencima presudio pogodak u završnici

Maj Gašparac • nedjelja, 03.02.2013.

Nogometaši hrvatskog prvoligaša Zagreba svladali su u pripremnoj utakmici slovenski klub Rudar iz Velenja. Pjesnici su slavili s 1:0, a pobjedu im je donio pogodak u samoj završnici...

Momčad hrvatskog prvoligaša Zagreba rezultatom 1:0 pobijedila je slovenski Rudar iz Velenja, a Pjesnici su do trijumfa u Veslačkoj ulici došli tek u samoj završnici utakmice.

Jedini put na susretu mreža se zatresla u 90. minuti kada je branič Denis Kolinger postigao pogodak. Do posljednjeg sučevog zvižduka slovenski klub je imao priliku za izjednačenje, ali rezultat se više nije mijenjao.

Zagreb se trenutno nalazi na posljednjem mjestu ljestvice MAXtv Prve lige, sa 16 osvojenih bodova u 19 odigranih kola.

Prva utakmica Pjesnika u nastavku domaćeg prvenstva bit će ona protiv Splita 15. veljače.