Kotorani slavili protiv POŠK-a u Makarskoj

Tea Lokas • četvrtak, 21.02.2013.

Bodovi su u susretu 15. kola Jadranske lige između POŠK-a i Primorca otišli na stranu Kotorana. Uzbudljiv okršaj okončan je rezultatom 10:9...

POŠK - Primorac 9:10 (3:1, 3:4, 2:3, 1:2)

Makarska
15. kolo Jadranske lige

POŠK: Jelovina, Lušić 3, Prižmić 1, Knežević, Barbarić, Ivišić, Franičević 2, Buha, Burić 1, Scherbl, Delić, Sarić, Travnikar 2. Trener: Buljan.

Primorac: Krivokapić, Đurović 2, Mačić, Gopčević 1, Krivokapić, Fanfani, Radonjić 2, Brguljan 1, Sutić 1, Paunović, Popović 2, Murišić 1, Brguljan, Kriještorac. Trener: Uskoković.

Suci: Copić i Blašković

Iako je do samog kraja bilo dramatično, gosti su uspjeli postići pogodak više i zapapriti petoplasiranom POŠK-u.

U prvom dijelu bolji su bili Splićani (3:1), a u sljedeća dva perioda "kormilo" preuzimaju Kotorani te prije posljednjih osam minuta poravnavaju na 8:8. Zadnju četvrtinu osvojili su rezultatom 2:1 i odnijeli bodove.

Lušić je upisao tri pogotka za POŠK, dok su za Primorac najbolji učinak imali Đurović, Radonjić i Popović (svi po dva).