Mladost ponovno uvjerljiva protiv Medveščaka, na korak do naslova prvaka Hrvatske

Borna Rupnik • ponedjeljak, 25.03.2013.

Hokejaši Mladosti ponovno su visoko porazili Medveščak te su stigli nadomak naslova prvaka Hrvatske. Nedostaje im još jedna pobjeda...

U trećoj utakmici finala hrvatskog prvenstva u hokeju na ledu Mladost je po drugi svladala Medveščak te povela 2-1 u seriji. U nedjelju se rezultat u Domu sportova zaustavio na 8:3 za Mladost.

Mladost je povela već u četvrtoj minuti preko Ivšaca, ali s dva je pogotka preokrenuo Oreščanin, već na isteku devete minute.

Međutim, tada je uslijedila serija Mladosti, koja uz po dva pogotka Kučere i Lovrenčića do sredine druge trećine bježi na nedostižnih 7:2, da bi konačnih rezultat ispisali Čavkić i Smerdelj.

Za Medveščak su ovoga puta nastupili i Martinović, Šijan, Naglić i Perković, ali to Medvjedima nije bilo dovoljno protiv raspoloženog suparnika te će morati dobiti sljedeću utakmicu žele li ostanak u borbi za titulu i majstoricu, odnosno petu utakmicu finala.