Na lošem terenu Rijeka i Hrvatski dragovoljac odigrali samo prvih 45 minuta

Ivan Pavić • nedjelja, 10.11.2013.

Na kišom natopljenom terenu Kantride bilo je upitno da li će utakmica biti odigrana. Pred početak na teren su izašli sudac Burilo, i kapetani Knežević i Čović te nakon provjere terena ipak odlučili da se utakmica odigra. Oko 1500 gledatelja bilo je zadovoljno odlukom i susret je mogao početi...

Nije se moglo očekivati previše igre u takvim uvjetima, ali Rijeka je dugim loptama pokušala doći pred vrata gostiju. Iz prve prilike stigao je i prvi pogodak.

Alispahić je u 12. minuti izveo slobodni udarac ubacivši loptu u šesnaesterac gostiju, a najviši na skoku bio je kapetan Rijeke Knežević. Bio je to prvi pogodak Kneževića za Rijeku u svim sezonama HNL-a koje je do sada odigrao.

Dvije minute kasnije i Benko je imao dobru priliku, ali udarac odlazi pored vratnice. Zbog kiše teško su ekipe dolazile do prilika, ali do kraja prvog poluvremena treba izdvojiti pokušaj Alispahića koji Čović brani. S druge strane jedinu priliku Hrvatski dragovoljac imao je u 42. minuti nakon ubačaja Jajčinovića i udarca glavom Bačelić-Grgića, ali loptu je uhvatio Vargić.

Drugo poluvrijeme nije se odigralo jer je utakmica odgođena zbog nestanka struje na stadionu.

• Obrisan korisnik10.11.2013. u 23:10
    Nije problem počet ispočetka , nego prenatrpan raspored.Ionako Rijeka u normalnim uvjetima dobija sa pet razlike, ovakav teren pogoduje ekipi koja se brani i igra na nulu.
  • Obrisan korisnik10.11.2013. u 22:32
    Pa pravila su kako za koga...za Rijeku su da se kreće 0-0 i nova utakmica....tako bi bilo za sve
  • Obrisan korisnik10.11.2013. u 22:16
    Ispočetka
  • Obrisan korisnik10.11.2013. u 22:07
    Oće li se utakmnica ponovno odigrati ispočetka ili samo drugo poluvrijeme kakva su pravila?