Splićani bez šanse na Kantridi, Primorje visokom pobjedom otvorilo sezonu

Sportnet • subota, 04.10.2014.

Pobjednik Jadranske lige u posljednjih dvije godine, koja je prerasla u Triglav regionalnu vaterpolsku ligu, Primorje Erste banka, lako se na startu sezone poigralo s Jadranom iz Splita kojeg je svladalo 16:4, po četvrtinama 6:2, 5:0, 3:0, 2:2...

Najuspješniji kod domaćina bili su Radu, Sukno i prinova Marko Elez, koji su postigli po četiri zgoditka. Gosti iz Splita pružili su malo bolji dojam u prvoj i posljednjoj četvrtini. Kod Jadrana Antonio Dužević, postigao je tri zgoditka.

Trener domaćina Ivan Asić bio je lišen usluga Buljubašića i Garcije, koji su izostali zbog lakših povreda, dok pričuvni vratar Dean Lazović nije mogao nastupiti zbog suspenzije dobivene kada je igrao za Budvu.

Primorje se sada okreće srijedi i derbiju drugog kola, kada na Kantridu dolazi zagrebačka Mladost.