Davos golom u drugoj minuti nadjačao Medvjede, u četvrtfinalu protiv poznanika iz Ufe

Borna Rupnik • nedjelja, 28.12.2014.

Niti u svom drugom nastupu u Švicarskoj zagrebački Medveščak nije stigao do pobjede, a ovoga se puta trenutak odluke zbio već na samom početku dvoboja.

Nakon premijernog nastupa i poraza od Team Canade (1:3), momčad Douga Sheddena suprotstavila se domaćinu Davosu (0:1) u drugom kolu Spengler Cupa.

Na utakmici je pao jedan jedini pogodak, a postigao ga je Paulsson nakon samo minute i pol igre.

Zagrebački Medvjedi tako su završili na trećem mjestu svoje skupine, iza Davosa sa šest bodova, koji ide izravno u polufinale, i Team Canade s tri boda.

Medveščak će u četvrtfinalu igrati protiv drugoplasirane momčadi iz druge skupine, Salavat Julajeva iz Ufe. Švicarski Servette osigurao je polufinale pobjedom nad finskim Jokeritom (3:1), koji će u četvrtfinalu igrati protiv Team Canade.