Treća uzastopna pobjeda Medveščaka, bodovi odneseni s gostovanja kod Atlanta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 08.01.2015.

Hokejaši Medveščaka upisali su treću pobjedu u nizu u KHL-u. Na gostovanju kod Atlanta slavili su rezultatom 3:2 i tako pokazali da se vraćaju u formu nakon dugačkog kriznog razdoblja...

Nakon Nižnjekamska i Slovana, Medveščak je bio bolji i od Atlanta. Na gostovanju je slavio rezultatom 3:2 te stigao do tri boda koja ga približavaju pozicijama za doigravanje na osam bodova zaostatka.

Medveščak je odlično otvorio utakmicu i već u šestoj minuti stigao je do vodstva zahvaljujući pogotku Martina St. Pierrea u trenucima dok je Matthew Gilroy odrađivao kaznu isključenja na dvije minute.

Odmah na početku druge trećine Kurtis McLean povisio je na 2:0 i tu prednost gosti su držali sve do posljednje minute druge trećine kada je Albert Jaruljin smanjio na 2:1.

Četiri minute prije kraja susreta Brandon Segal izborio je kazneni udarac kojeg je i realizirao za 3:1 da bi neizvjesnost u završnici vratio Igor Levicki smanjivši na 3:2, ali u posljednje dvije i pol minute Medvjedi su izdržali i odnijeli pobjedu.

Za dva dana Medveščak gostuje kod Vitjaža od 15 sati po hrvatskom vremenu.