Davor Kovačević • subota, 14.02.2015.

Uvod u All-Star vikend ponudila je utakmica nadolazećih zvijezda SAD-a i ostatka svijeta u kojoj su pobjedu sa 121:112 odnijele svjetske nadolazeće zvijezde. Bojan Bogdanović bio je među najboljim strijelcima svoje ekipe.

U bruklinškom Barclays centru utakmicom nadolazećih zvijeda SAD-a i ostatka svijeta otvoren je All-Star vikend koji će kulminirati u Madison Square Gardenu. Utakmica koja je zamijenila dvoboje rookieja i sophomorea odigrana je kroz dva poluvremena od 20 minuta, a pobjedu u završnim trenucima je odnio Svijet sa 121:112..

Bojan Bogdanović, koji je postao prvi hrvatski predstavnik na All-Staru još od Gordana Giričeka 2003. godine, bio je među najistaknutijim pojedincima momčadi Svijeta. Za nešto više od 17 minuta Bogdanović je zabio 16 poena (6/10).

Najbolji strijelac Svijeta, a ujedno i MVP utakmice bio je Andrew Wiggins koji je ubacio 22 poena, dok su identičan broj s američke strane ostvarili Oladipo i LaVine.

• johnny00815.02.2015. u 11:11
    ovo je preocajno
    johnny008
  • Obrisan korisnik14.02.2015. u 20:02
    kad Bojan tu da 16 poena onda se vidi kakve su se obrane igrale....komedija....
  • serieA14.02.2015. u 16:03
    zanimljivije su utakmice hrvatskog prvenstva nego all star utakmice nba, očito se zgrne dosta novaca no ovakve bezvezne utakmice koje su mučenje za ljubitelje prave košarke
    serieA
  • orangecrush14.02.2015. u 15:59
    Ovo treba ili ukinuti ili se treba predvidjeti neki nagradni fond za pobjedničku ekipu jer očito je to jedini način da ih se motivira. Kužim da se igrači paze od ozljeda i jasno je da obrane neće biti jednako intenzivne kao inače, ali ovo je bilo kao da gledaš harlem globetrotterse s tom razliku da... [više na forumu]
    orangecrush
  • Obrisan korisnik14.02.2015. u 13:55
    Kako je ovo loše, sramota me gledati. Tri i pol četvrtine prošetavanja s koša na koš u kojima tu i tamo netko slučajno odigra obranu. Da mi tako nešto organiziramo bilo bi pljuvačine na sve strane. Ne znam tko to ima strpljenja gledati.