Ajla Tomljanović poražena u drugom kolu kvalifikacija WTA turnira u Rimu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.05.2015.

Ajla Tomljanović ipak nije uspjela proći u glavni ždrijeb WTA turnira u Rimu. U drugom kolu kvalifikacija igrala je protiv Japanke Misaki Doi i upisala poraz u dva seta...

112. igračica svijeta Japanka Misaki Doi svladala je Ajlu Tomljanović u drugom kolu kvalifikacija WTA turnira u Rimu. Doi je do pobjede došla za 74 minute u dva seta.

Tomljanović nijednom tijekom meča nije uspjela oduzeti servis protivnici, nije imala nijednu break priliku i Doi je s po jednim breakom u svakom setu stigla do pobjede 6:3, 6:4.

U prvom setu Japanka je kod 3:2 došla do 0:40 i iskoristila drugu break loptu dok je u drugom setu break napravila kod 3:3 kada je stigla do 15:40.

U subotu je u prvom kolu kvalifikacija poraz upisala i Mirjana Lučić-Baroni.