Medveščak nije uspio slaviti u Bratislavi, prvi put ove sezone ostao bez bodova

Branimir Korać • ponedjeljak, 07.09.2015.

Prvo gostovanje u novoj sezoni donijelo je Medveščaku i prvi poraz. U Bratislavu su Medvjedi gostovali kod Slovana koji je golom 42 sekunde prije kraja susreta stigao do pobjede...

Medveščak nije uspio slaviti na gostovanju u Bratislavi gdje je Slovan u samom finišu došao do pogotka vrijednog pobjede. Gosti su bili samo 42 sekunde udaljeni od barem boda, no ovaj put nije išlo.

Na vratima Slovana stajao je ljubimac Ledene Barry Brust koji je imao manje posla od Gašpera Krošelja na drugoj strani, no do kraja susreta vladala je neizvjesnost.

Medveščak je poveo u 13. minuti golom Mareka Kvapila nakon što je Michal Seršen isključen do kraja susreta i držao je tu prednost sve do 50. minuti.

U zadnjih deset minuta Medveščak je ušao sa zaostatkom 2:1 nakon brzih golova Cama Barkera nakon isključenja Edwina Hedberga i Vaclava Nedorosta da bi Tomaš Mertl četiri i pol minute prije kraja poravnao na 2:2,.

Kada se činilo da će susret otići u produžetak, 42 sekunde prije kraja Marek Viedensky donosi pobjedu Slovanu.

Sljedeću utakmicu Medveščak igra u utorak od 18:30 kod Dinama u Minsku.