Medveščak teško stradao na gostovanju kod Novosibirska

Branimir Korać • petak, 29.01.2016.

Hokejaši Medveščaka sve su bliže i matematičkom ispadanju iz igre za doigravanje. Novi poraz stigao je kod Novosibirska koji je na svom ledu slavio s visokih 6:0...

Praktički čudo trebalo je Medveščaku da dohvati doigravanje nakon onog nesretnog poraza u Bratislavi protiv Slovana, a sada je dodatno za ponešto postotaka smanjio šanse.

U prvoj trećini Medveščak se još dobro nosio s domaćinom, bio je i opasniji iako je zaostajao, ali u nastavku susreta sve je bilo na strani Novosibirska koji je do kraja napunio mrežu Medvjeda.

Već u četvrtoj minuti Maksim Šalunov doveo je Novosibirsk u vodstvo, nakon toga Aleksandar Salak imao je dosta posla, ali pak nije htio u mrežu.

Nastavak susreta bio je vrlo loš za Medvjede koji su primili još pet pogodaka.

U drugoj dionici David Ullstrom i Georgi Mišarin odveli su domaćina do 3:0, na gol je ubrzo umjesto Dannyja Taylora stao Gašper Krošelj, ali iz prvog pokušaja prima pogodak, strijelac za 4:0 bio je Ivan Vereščagin.

Posljednjih 20 minuta donijelo je još dva pogotka i to Stepana Sanikova i Alekseja Jakovljeva za konačnih 6:0.

Sljedeći susret Medvjedi će odraditi za dva dana u Novokuznjecku od 11 sati po hrvatskom vremenu.

• Obrisan korisnik30.01.2016. u 01:38