Marin Čilić i Borna Ćorić upisali pobjede u Cincinnatiju

Branimir Korać • četvrtak, 18.08.2016.

Marin Čilić i Borna Ćorić ostaju u turniru u Cincinnatiju. Čilić je prošao u treće kolo glatkom pobjedom protiv Fernanda Verdasca 6:3, 6:1 dok je Ćorić u drami svladao Nicka Kyrgiosa sa 7:6, 4:6, 7:6...

Nakon što su Ivo Karlović i Donna Vekić upisali poraze, bolje vijesti osigurali su Borna Ćorić i Marin Čilić. Obojica su upisali vrijedne pobjede, Ćorić je napokon svladao Nicka Kyrgiosa, a Čilić je pregazio Fernanda Verdasca

Ćorić je imao vrlo težak posao, protiv Kyrgiosa morao je igrati tri teška seta, ali uspio se izvući i doći do pobjede.

Prvi set osvojio je u 13. igri sjajnim završetkom u kojem je nanizao čak šest uzastopnih poena za 7:2. Kyrgios je uzeo drugi set breakom kod 4:4 da bi treći set donio dramu.

Kod 4:3 Borna je stigao do breaka i servisa za meč, ali nije uspio dovršiti posao i Kyrgios se vratio. Izborio je na kraju 13. igru gdje je imao 5:2 i meč loptu kod 6:5, ali Ćorić se uspio vratiti i preokrenuti set te na kraju s 8:6 proći dalje.

U trećem kolu očekuje ga novi veliki dvoboj, ovaj put s Rafaelom Nadalom.

Čilić je imao puno lakši posao, on je za samo sat vremena pomeo s terena Fernanda Verdasca. Španjolca je svladao sa 6:3, 6:1, odigrao je odličan meč i potpuno nadigrao Verdasca.

On će pak u trećem kolu igrati protiv boljeg iz meča između Tomaša Berdycha i Marcela Granollersa.