Branimir Korać • utorak, 06.09.2016.

Jučer započeti dvoboj između Albanije i Makedonije u Skadru, dovršen je danas, a Albanija je upisala pobjedu 2:1 pogotkom Bekima Balaja u 89. minuti...

Dvoboj između Albanije i Makedonije napokon je okončan. Započeo je sinoć u redovnom terminu od 20:45, no zbog jakog pljuska i olujnog nevremena prekinut je u 77. minuti.

Nastavak je bio zakazan za danas od 14 sati kada je i odigrano tih posljednjih 15-ak minuta, a Albanija je u nastavku ipak stigla do pobjede.

Susret je prekinut kod rezultata 1:1 nakon što je Albanija povela već u devetoj minuti golom Armanda Sadikua, a u 51. minuti poravnao je Egzijan Alioski.

U nastavku susreta tri boda domaćinu donio je bivši igrač Rijeke Bekim Balaj koji je za pobjedu pogodio u 89. minuti utakmice.

Bivši Riječani Balaj i Roshi kod domaćina su zaigrali u drugom dijelu, a kod Makedonije sadašnji Riječani Ristovski i Zuta odigrali su cijelu utakmicu dok je Osječanin Petrović ušao u drugom dijelu.