Branimir Korać • četvrtak, 20.10.2016.

Ajax i Panathinaikos bili su blizu gostujućizh pobjeda u Vigu i Liegeu, ali domaćini su se uspjeli vratiti za zadnjih deset minuta te uzeti bod...

Celta - Ajax 2:2

Tablica

1. Ajax 7
2. Celta 5
3. Standard 2
4. Panathinaikos 1

Ajax je dva puta vodio na gostovanju u Vigu, ali na kraju se morao zadovoljiti bodom. Fabian Orellana u 82. minuti sjajnim pogotkom ipak je donio bod Španjolcima.

Nizozemci su oba gola postigli nakon sjajnih solo prodora, prvi put zabio je Marokanac Hakim Ziyech, a drugi put strijelac je bio Amin Younes.

Međutim Celta je uspjela oba puta poravnati, prvo preko Andreua Fontasa, a zatim u 82. minuti golom Orellane.

Standard Liege - Panathinaikos 2:2

Nakon dva startna poraza, Panathinaikos je napokon došao do boda. U gostima kod Standarda odigrao je 2:2, a mogao je i do sva tri boda s obzirom da je do završnice prvog dijela vodio s 2:0.

Oba pogotka za goste postigao je Kolumbijac Victor Ibarbo, ali u završnici poluvremena Edmilson Junior smanjuje na 2:1.

U drugom dijelu domaćinu se isplatila strpljiva igra i stigli su do poravnanja golom Belfodila u 82. minuti susreta.