Vrgorac na krilima Subotića stigao do druge uzastopne pobjede i najavio derbi s Futsal Dinamom

Niko Rukavina • četvrtak, 03.11.2016.

U zaostaloj utakmici 2. kola 1.HMNL Vrgorac je s 9:4 svladao Solin u gostima i upisao drugu uzastopnu pobjedu čime je najavio nedjeljni derbi kojeg u Vrgorcu igraju protiv Futsal Dinama. Četiri pogotka na utakmici zabio je Saša Subotić.

Nakon lošeg ulaska u sezonu i samo jednog boda u prva tri kola, Vrgorac je upisao dvije pobjede u nizu čime je skočio na 6. mjesto ljestvice. Solin je pak s druge strane upIsao i peti ovosezonski poraz iz isto toliko utakmica.

Vrgorčani su pitanje pobjednika u utakmici protiv Solina riješili već u prvom poluvremenu kada su do 17. minute imali veliku prednost od 4:0. Hat-trick za gostujući sastav zabio je Saša Subotić, a jedan Dragan Stanković.

Ivica Jurić potom je zabio dva pogotka, no u posljednjoj minuti prvog dijela Subotić pogađa za 5:2 rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice Ante Kraljević, Ivan Zloić i dva puta Zrinko Markotić postavili su do 32. na 9:2, a poraz Solina do kraja utakmice ublažili su Vedran Duvnjak i Pjero Andrijašević.