Ante Pavić u tri seta do drugog kola na turniru u Meksiku

Mihaela Bradovski • srijeda, 22.02.2017.

Ante Pavić dobro je krenuo u glavnom ždrijebu Challengera u Morelosu gdje je na startu igrao protiv petog nositelja i upisao pobjedu u tri seta...

Nakon uspješno odrađenog posla u kvalifikacijama, Ante Pavić dobro je krenuo i u glavnom ždrijebu turnira u Morelosu. Prvi protivnik bio mu je peti nositelj Marcelo Arevalo iz Salvadora kojeg je Pavić svladao s 5:7, 6:4, 6:2.

300 mjesta bolje plasirani protivnik imao je velikih problema na svom servisu, Pavić je imao čak 18 break lopti i od njih je iskoristio pet, dovoljno za prolaz u drugo kolo.

Prvi set izgubio je u završnici da bi u drugom i trećem bio dosta bolji i opasniji te to konkretizirao dobrim rezultatom.

Slijedi mu meč drugog kola u kojem će igrati protiv Alejandra Gomeza iz Kolumbije koji je pak svladao Brazilca Caija Zampierija sa 6:1, 6:4.