Atlético Madrid
Atlético Madrid 3:0 Valencia
Valencia

Dario Dodić • nedjelja, 05.03.2017.

Nogometaši Atletico Madrida lakše su od očekivanog došli do sva tri boda na svom Vicente Calderonu protiv momčadi Valencije. U prilično jednostranom dvoboju Atletico je slavio 3:0...

Valencia nastavlja igrati toplo-hladno u Primeri, nakon zaslužene pobjede protiv Leganesa u prošlom kolu danas su na Vicente Calderonu nogometaši Valencije posve zasluženo izgubili od Atletico Madrida 3:0, a pravo je čudo što još poneki pogodak nije završio u mreži vrlo dobrog Diega Alvesa.

Šime Vrsaljko još je jednom odradio svih 90 minuta u dresu Atletica, bio je vrlo raspoložen i rastrčan, a imao je i nekoliko upotrebljivih centaršuteva koje Atleticovi napadači nisu uspjeli pretočiti u pogodak.

Već u desetoj minuti Alves je prvi put kapitulirao. Brzu su kontru povukli domaći igrači, Koke lijepo proigrava Antoinea Griezmanna, koji lagano zabija za vodstvo domaće momčadi.

Do kraja prvog dijela imao je Atletico još nekoliko dobrih prilika, ali mreže se nisu tresle sve do 48. minute kada je Gameiro uz pomoć jednom Valencijinog braniča zabio s ruba kaznenog prostora za 2:0.

Dominaciju Atletica još je jednim pogotkom potvrdio Griezmann u 83. minuti, u posljednjih šest nastupa za Atletico sudjelovao je kod čak sedam golova, pet puta je sam bio strijelac, dvaput je asistirao.