Roma
Roma 1:0 Bologna
Bologna

Branimir Korać • nedjelja, 29.10.2017.

U susretu 11. kola Serie A Roma je ugostila Bolognu i upisala minimalnu pobjedu. Trenutak odluke dogodio se u 33. minuti kada je Stephane El Shaarawy krasnim udarcem zabio za pobjedu...

U drugom subotnjem susretu u Serie A Roma je svladala Bolognu s 1:0. Gosti su pružili dobar otpor, međutim nisu izdržali i upisali su poraz.

Rimljani su imali inicijativu i pokušavali što prije doći do pogotka, međutim Bologna se odlično branila i odbijala sve napade domaćina.

Nakon pola sata igre zaprijetio je Edin Džeko, nakon toga na drugoj strani i Adam Masina da bi odmah u sljedećem napadu Roma povela.

Dosuđen je korner za domaćina, izveo ga je Lorenzo Pellegrini, iz drugog plana dotrčao je Stephan El Shaarawy te sjajnim udarcem iz prve doveo domaćina u vodstvo.

Do kraja susreta promjena više nije bilo i Roma odnosi tri boda te nastavlja pobjednički niz trećom uzastopnom pobjedom. S druge strane Bologni je ovo treći poraz u nizu.

U redovima gostiju Bruno Petković igrao je d0 85. minute kada ga je zamijenio Mattia Destro.