Inter
Inter 1:1 Torino
Torino

Mihaela Bradovski • nedjelja, 05.11.2017.

I u 12. kolu talijanskog prvenstva Inter je ostao neporažen, ali nakon ovog kola mogao bi izgubiti drugu poziciju na ljestvici. Na svom stadionu ugostio je Torino i remizirao 1:1...

Niti nakon 12 kola talijanskog prvenstva Inter ne zna za poraz. Treći remi upisao je na San Siru protiv Torina s kojim je odigrao 1:1 u susretu u kojem je bio u rezultatskom zaostatku, ali u zadnjih 15 minuta ipak je došao do boda.

Torino se potvrdio kao opasan protivnik, uz pogodak imao je još nekoliko prilika, no Inter je ipak bio dominantniji i bolji te je zaslužio najmanje bod u ovom susretu.

Uoči ovog kola Inter je držao drugu poziciju na ljestvici, no izvjesno je da će je nakon ovog remija izgubiti s obzirom da Juventus ima samo dva boda manje, a očekuje ga domaći dvoboj protiv zalutalog u Serie A Beneventa.

Na San Siru Torino je prvi opasnije zaprijetio kada je u 14. minuti Baselli nakon ubačaja Ansaldija dobro pucao, ali Handanovič je bio na mjestu.

Sredinom prvog dijela domaćin je pritisnuo, opasno su prijetili Icardi i Gagliardini, ali nedostajalo je malo više preciznosti i Torinova mreža ostala je nedirnuta.

Torino je poveo nakon 15 minuta igre u drugom dijelu. Obrana se još jednom pokazala kao slabiji dio Interove momčadi, Iago Falque tražio je slobodan prostor za udarac s ruba kaznenog prostora, pronašao ga i zabio u donji kut Handanovičevog gola.

Inter je krenuo po poravnanje i do njega je došao nešto manje od 20 minuta kasnije. Perišić je lijepo ubacio s desne strane, Icardi je kratko vratio loptu u sredinu gdje je potpuno sam bio Eder i lakoćom zabio.

Ostalo je tih 1:1 do kraja susreta iako je Inter mogao i do pobjede, no odličan udarac Vecina zaustavila je greda u 89. minuti.

Perišić je kod domaćina odigrao cijelu utakmicu, a Brozović je u 76. minuti ušao umjesto Nagatoma.