Jazine uz deset trica Mirze Sarajlije upisale prvu pobjedu u sezoni

Petar Jenjić • subota, 23.12.2017.

Košarkaši Jazina stigli su do prve pobjede u sezoni. U sklopu 11. kola HT Premijer lige na domaćem su parketu bili bolji od Kaštela rezultatom 91:70 i tako ostavili spomenutu momčad na dnu prvenstvene ljestvice...

Pretposljednju utakmicu u 2017. godini, barem što se tiče HT Premijer lige, odigrali su Jazine i Kaštela, dvije momčadi koje ove sezone ne znaju za pobjedu.

Danas je kao pobjednik izašla ekipa Jazina, koja je na domaćem terenu bez većih problema slavila rezultatom 91:70 i barem malo popravila raspoloženje uoči drugog dijela sezone.

Nijednom tijekom susreta Kaštela nisu bila u prednosti, a već su nakon prvih deset minuta zaostajali 14 razlike (28:14). Prednost domaće momčadi narasla je na čak +24 (54:30) na kraju prvog poluvremena što nije bio problem Jazinama održati sve do kraja utakmice.

Čak deset trica iz 15 pokušaja ubacio je Mirza Sarajlija koji je susret zaključio s 34 poena i šest skokova, a slijedio ga je Goran Fodor s 13 koševa. Najbolji je kod gostiju s 13 poena bio Dino Šipić.