Medveščaku važna play-off pobjeda u gostima kod Innsbrucka

Dario Dodić • četvrtak, 08.02.2018.

Hokejaši Medveščaka u trećoj su utakmici EBEL play-offa stigli do prve pobjede. Medvjedi su u gostima kod Innsbrucka slavili s 5:3...

Odličnom predstavom na gostovanju kod Innsbrucka Medveščak je stigao do prve pobjede u doigravanju EBEL-a. Medvjedi su s 5:3 svladali domaćina koji je ostao na nuli. Medveščak je trima bodovima skočio na četvrtu poziciju ispred KAC-a koji je poražen s 4:1 u gostima kod Vienne.

Medvjedi su poveli već nakon manje od minute i pol, Koskiranta je zabio na dodavanje Čepona. Izjednačili su domaći pet minuta prije kraja prve trećine.

Slično kao i prvu gosti su otvorili i drugu dionicu igre. Čepon dovodi Medvjede u novo vodstvo. Nakon 28 minuta igre Medveščak dolazi do 3:1, pogodio je Olden, ali vrlo brzo Sedivy smanjuje na 2:3.

Četvrti pogodak Medveščak postiže u 35. minuti, precizan je bio Morley. Smanjili su na 3:4 hokejaši Innsbrucka preko Lammersa, Kudelka zabija u prazan gol za konačnih 5:3 Medvjeda.