Cedevita bez problema do pobjede kod Škrljeva

Petar Jenjić • srijeda, 21.03.2018.

Cedevita nije imala prevelikih problema u 19. kolu HT Premijer lige. Na gostovanju kod Škrljeva momčad Jure Zdovca upisala je pobjedu rezultatom 88:72, petu uzastopnu, ukupno 17. u sezoni...

19. kolo domaćeg prvenstva zaključili su Škrljevo i Cedevita. Vitamini su nakon tijesnog poraza od Budućnosti u prvoj utakmici polufinala ABA lige bez većih problema slavili na gostovanju kod momčadi koja igra jako dobro kroz cijelu sezonu.

Zagrebačka momčad pobijedila je rezultatom 88:72 i tako upisala ukupno 18. slavlje sezone, peto uzastopno. Škrljevo je s druge strane trenutno na omjeru od 11 pobjeda i sedam poraza.

Domaćin se držao kroz prvu četvrtinu, u samoj je završnici bio na minus tri (21:18). Međutim Cedevita uzvraća serijom 11:0 i dolazi na, do tada, najvećih 14 koševa viška (32:18), razliku koju su sačuvali do kraja poluvremena (42:28).

Gostujuću momčad do pobjede je predvodio Ivan Ramljak s 14 koševa, Darko Bajo dodao je 13 poena, dok su po 11 ubacili Will Cherry (pet skokova, sedam dodavanja) i Filip Krušlin. Davor Konjević s 20 poena i sedam skokova te Marko Šarac s 12 koševa bili su najbolji kod Škrljeva.