Nada i dalje prejaka za Sinj

Sportnet • ponedjeljak, 01.10.2018.

Treće kolo Prvenstva Hrvatske u ragbiju u Sinju nije donijelo iznenađenje koje su ovoga puta mnogi najavljivali, pobjedu u dalmatinskom derbiju odnijela je i dalje neporažena Nada...

Domaćini su prvi poveli zgoditkom iz kazne Pavlovića, što samo nekoliko minuta kasnije novom kaznom na nulu vraća Rosso. Još jednu kaznu ponovno pogađa Nikola Pavlović, nakon čega slijede polaganja na obje strane te već na poluvremenu stoji visokih 13:24. Napeti dvoboj gledamo i u nastavku susreta, sve do žutog kartona Sinjanina Filipovića u 55. minuti, kada se Nada rezultatski odvaja te do kraja utakmice povećava svoju prednost do konačnih 16:35.

Ljubljana i nakon susreta sa Zagrebom ostaje bez poraza u proširenom prvenstvu, sve bolji Zagrebaši na Rudešu su poveli s 11:0, što Slovenci do poluvremena ublažavaju na 11:8, no mladi Zagreb u nastavku ne uspijeva postići niti jedan poen te Ljubljana okreće rezultat u svoju korist i rutinski zaključuje utakmicu s 11:25.