Visok poraz Medveščaka na startu Continental Cupa

Petar Jenjić • četvrtak, 15.11.2018.

Na startu treće runde Continental Cupa hokejaši Medveščaka visoko su poraženi od domaćina turnira Belfast Giantsa rezultatom 4:0...

Krenula je i treća runda Continental Cupa, a hokejaši Medveščaka igraju u skupini E u Sjevernoj Irskoj. Medvjedi turnir nisu započeli onako kako su možda priželjkivali, domaći Belfast Giantsi iskoristili su prednost domaćeg leda te slavili s 4:0.

Promjene rezultata nije bilo sve do same završnice prve trećine kada je Belfast u vodstvo doveo James Vandermeer. Nakon šest minuta igre u drugoj trećini domaćin je podebljao vodstvo golom Lewisa Hooka, da bi dominantnu predstavu zaokružio u posljednjih 20 minuta. Strijelci su bili Dustin Johner i Patrick Dwyer.

Dodajmo kako na turniru još nastupaju poljske Katowice i talijanski Ritten Sport, a u sljedeću će fazu ići dvije najbolje momčadi. Zagrebačka momčad sutra će igrati protiv Katowica.