Mladostašice porazom u Švicarskoj zaključile nastup u CEV kupu

Petar Jenjić • četvrtak, 06.12.2018.

Odbojkašice Mladosti nisu prošle u osminu finala CEV kupa, na uzvratu kod Schaffhausena domaćin je stigao do pobjede od 3:1 u setovima...

Nakon odbojkaša, na red su došle i odbojkašice zagrebačke Mladosti koje su igrale uzvratnu utakmicu šesnaestine finala CEV kupa. Nažalost, nastup su zaključile istim ishodom kao i muški kolege.

Mladostašice su večeras igrale uzvratni susret protiv švicarskog Schaffhausena koji je u prvoj utakmici slavio s 3:0. Nešto bolje odigrala je zagrebačka momčad uzvrat u Švicarskoj, ali je ipak upisala poraz od 3:1.

Veći dio prvog seta bio je izjednačen, međutim, Švicarke su u završnici ipak uspjele stvoriti razliku te slaviti s 25:19. U drugom je setu bilo izjednačeno sve do 23:23, a tada Mladostašice s dva uzastopna poena dolaze do seta.

I treći i četvrti set bili su izjednačeni većim dijelom, ali same završnice ipak su pripale Schaffhausenu koji je slavio s 25:19 i 25:21.