Nino Serdarušić glatko poražen na Challengeru u Urugvaju

Petar Jenjić • četvrtak, 24.01.2019.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić nije se uspio plasirati u četvrtfinale Challengera koji se igra u Urugvaju, bolji je bio Facundo Bagnis u dva seta...

Na Challengeru u urugvajskom Punta Del Esteu nastupao je i Nino Serdarušić koji je nastup zaključio u dvoboju osmine finala.

Bolji je od hrvatskog tenisača bio šest nositelj i 152. igrač svijeta Facundo Bagnis. Argentinac je stigao do pobjede od 6:0, 6:2 nakon sat i 14 minuta igre.

Kao što to i sam rezultat govori, Bagnis je dominirao u prvom setu u kojem nije izgubio nijedan gem. Odmah na startu drugog seta oduzeo je servis hrvatskom tenisaču, a prednost je sačuvao do kraja.