Ćorić iznenađujuće ispao u osmini finala Marseillea od Humberta

Jan Šneler • četvrtak, 21.02.2019.

Vrlo brzo završio je ATP turnir u Marseilleu za hrvatskog tenisača Bornu Ćorića. Drugi nositelj je nakon 81 minute poražen od domaćeg tenisača Uga Humberta...

Nažalost, dobre vijesti nisu stigle iz Marseillea. U osmini finala tamošnjeg ATP tunira Borna Ćorić nakon dva seta rutinski je poražen od strane francuskog tenisača Uga Humberta.

Od početka meča bilo je vidljivo kako je Humbert opasan protivnik te će Ćorić imati zahtjevan posao. Francuz je imao tri break prilike u drugom gemu, no hrvatski tenisač se uspio izvući. Ipak, u četvrtom gemu, Humbert je naplatio grešku Ćorića i došao do breaka.

Uz manje poteškoće zadržao je servis do kraja i slavio u prvom setu sa 6:3. Nastavak meča ponudio je isti epilog. Francuz dolazi do breaka u trećem gemu, čuva svoj servis do kraja i s još jednim breakom u posljednjem gemu dolazi do novih 6:3 i zasluženo prolazi među osam najboljih.