Lijep gol Vlašića, CSKA samo do remija nakon dva gola prednosti

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.03.2019.

U 21. kolu ruskog prvenstva CSKA je u Moskvi ugostio Ufu i odigrao samo 2:2. Domaćin je do 87. minute imao dva gola prednosti, ali nije uspio slaviti...

Pretposljednja momčad ruskog prvenstva, Ufa, iznenadila je u Moskvi CSKA i remizirala 2:2. Moskovljani su imali tri boda u rukama, ali potpuni pad koncentracije u posljednjim minutama ostavio ih je bez pobjede.

Domaćin je bio bolji i imao je zasluženu prednost od dva pogotka, ali na kraju je ipak samo remizirao i to nakon što je s terena izašao Nikola Vlašić.

Vlašić je bio strijelac i prvog pogotka na dvoboju, u 25. minuti Čalov ga je proigrao, on se odlično izborio za prostor i onda iznenadio vratara teškim udarcem u prvi kut.

CSKA Moscow - FK Ufa Rezultati uživo

Sredinom drugog dijela Čalov je povisio na 2:0 te se činilo da će susret završiti pobjedom domaća, igru su napustila u završnici oba strijelca, a Ufa je ipak iznenadila.

Prvo je u 87. minuti Bizjak smanjio na 2:1 da bi Sly poravnao u 94. minuti.

Vlašić je igrao do 84. minute dok je Bistrović odradio cijelu utakmicu.