Nino Serdarušić zaustavljen u drugom kolu talijanskog Challengera

Petar Jenjić • utorak, 09.04.2019.

Nino Serdarušić zaustavljen je u drugom kolu Challengera koji se ovog tjedna igra u talijanskoj Barletti. Bolji je od njega bio Mohamed Safwat u dva seta...

Drugo kolo Challengera u Barletta označilo je i kraj nastupa za Nina Serdarušića koji je poražen od Egipćanina Mohameda Safwata. 16. nositelj slavio je sa 7:5, 6:2 nakon sat i 26 minuta igre.

Najbolju priliku tijekom prvog seta Serdarušić je imao kod vodstva 3:2 kada je na servis protivnika imao 0:40. Međutim, Safwat dobiva pet poena zaredom i uzima gem, pri rezultatu 5:5 koristi svoju prvu i jedinu break šansu, a zatim i prvu set loptu.

Drugi je set zato bio prilično jednosmjeran, egipatski tenisač napravio je dva breaka zaredom za vodstvo od 5:1 te mirno priveo meč prema kraju.