Šibenčani nastavljaju uzimati bodove na Šubićevcu, Bočkaj strijelac u pobjedi Osijeka

Mihaela Bradovski • subota, 13.04.2019.

Odigrana su još tri susreta 20. kola Druge HNL, a vodeća momčad lige Šibenik upisala je očekivanu domaću pobjedu...

Druga momčad Osijeka ugostila je Kustošiju i slavila je s 2:0. Vrlo dobar nastup Osječana koji su bili pojačani nekim igračima koji su inače bili u kadru prve momčadi, a jedan od njih bio je i strijelac vodećeg pogotka. Petar Bočkaj doveo je drugu momčad Osijeka u vodstvo u završnici prvog poluvremena, a u završnici drugog konačnih 2:0 postavio je Mile Todorov.

Solin je u borbi za opstanak, a na svom travnjaku protiv Sesveta odigrao je 1:1. Imao je igrača više cijelo drugo poluvrijeme nakon što je Dominik Drmić u završnici prvog dijela zaradio drugi žuti karton, ali nije to iskoristio u potpunosti.

Sesvećani su čak i poveli u 52. minuti preko Tonija Brezine, no Deni Jurić osam minuta kasnije spasio je domaćina od poraza.

Šibenčani su nastavili stopostotan niz na svom travnjaku. Ovaj put svladali su s 3:2 BSK iz Bijelog Brda, a mogli su i uvjerljivije slaviti.

Domaćini su poveli golom Kukeca u 19. minuti, BSK se vratio pogotkom Čikvara, ali na odmor su ipak domaćini odnijeli prednost pogotkom Bulata. Kada je u 71. minuti Roca zabio za 3:1, činilo se da će susret otići u mirnu završnicu, ali Kasač je u 83. minuti smanjio na 3:2 i natjerao domaćina do kraja susreta na angažman.