Nino Serdarušić bez problema do drugog kola u Tunisu

Branimir Korać • ponedjeljak, 15.04.2019.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić izborio je prolaz u drugo kolo Challengera u Tunisu. U prvom kolu svladao je Tajpešanina Chun Hsina Tsenga...

Nino Serdarušić igrat će u drugom kolu Challengera u Tunisu nakon što je opravdao status favorita protiv mladog Tajpežanina s pozivnicom organizatora Chun Hsina Tsenga.

Serdarušić je za pobjedu trebao sat i pol, puno bolje iskoristio je prilike koje su se ukazale nego što je to činio njegov protivnik. U prvom setu Serdarušić je imao dvije break prilike i obje iskoristio, a Tseng ih je imao devet i iskoristio samo jednu.

Hrvatski tenisač poveo je s 5:1, Tseng je vratio jedan izgubljeni servis, ali nakon toga Serdarušić je uz manje probleme priveo set kraju.

U drugom setu Serdarušić je ponovno nanizao četiri gema i to nakon što je Tseng vodio s 3:2 čime je hrvatski tenisač izborio prolaz u drugo kolo.

Tamo će igrati protiv devetog nositelja Rubena Bemelmansa koji je bio slobodan u prvom kolu.