Serdarušić lakoćom do pobjede, Kazahstanac skupljao gemove

Petar Jenjić • ponedjeljak, 22.07.2019.

Nino Serdarušić lakoćom je prošao prvo kolo Challengera u Pragu gdje je u dva seta bio bolji od Denisa Jevsejeva...

Na startu Challengera u Pragu do pobjede je bez većih problema stigao Nino Serdarušić koji je svladao Kazahstanca Denisa Jevsejeva.

Hrvatski tenisač do pobjede je stigao s dva puta po 6:1 nakon sat i jedne minute igre. U drugom kolu igrat će protiv Matsa Morainga koji je proteklog tjedna osvojio Challenger u nizozemskom Amersfoortu.

Hrvatski je tenisač u prvom setu poveo s 3:0, vrlo brzo napravio i drugi break te ga mirno priveo prema kraju. U drugom je setu protivniku čak tri puta oduzeo servis za konačnu pobjedu bez većih problema.