Chelseajevi klinci nazabijali se i kod Wolverhamptona, Spursi napunili mrežu Crystal Palacea

Branimir Korać • subota, 14.09.2019.

Chelsea nastavlja igrati na krilima najmlađih koji potvrđuju kako su spremni za ovu razinu i izravno donose pobjede svojoj momčadi...

Najbolje što se Chelseaju moglo dogoditi je zabrana dovođenja igrača u ovoljetnom prijelaznom roku. Na klupu je došao Frank Lampard i dao priliku klincima koji mu vraćaju na fantastičan način.

Chelsea je danas svladao s čak 5:2 u gostima Wolverhampton, postigao je u Premiershipu 11 golova, a svih 11 postigli su klinci Tammy Abraham, Mason Mount i Fikayo Tomori, redom igrači koji spadaju u onaj dio do 21 godine.

Kod Wolverhamptona Chelsea je odradio briljantnih zadnjih 15 minuta prvog poluvremena kada je Tomori krasnim golom načeo domaću mrežu, a onda Abraham s dva gola odveo goste na 3:0.

U drugom dijelu Abraham je zabio još jedan gol, dodao i autogol, a Mount je zaključio priču. Strijelac još jednog gola za domaćina bio je Cutrone.

Mateo Kovačić igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Ross Barkley.

Nikakvih problema nije imao niti Tottenham koji je pregazio Crystal Palace za nešto biše od 40 minuta. 4:0 je završilo, a sva četiri pogotka pala su u prvih 42 minute.

Krenulo je golom Heung-Mina Sona u desetoj minuti, deset minuta kasnije Patrick van Aanholt zabija autogol, Son ubrzo podiže na 3:0 da bi konačnih 4:0 postavio Erik Lamela u 42. minuti.

Manchester United igrao je kod kuće protiv Leicestera i tijesno slavio 1:0. Jedini pogodak djelo je Marcusa Rashforda koji je zabio iz kaznenog udarca u osmoj minuti.

Brighton i Burnley remizirali su 1:1, a Southampton je u gostima slavio kod Sheffield Uniteda s 1:0.