Sjajni Loren Fatović predvodio Jug AO do preokreta protiv Spandaua

Petar Jenjić • utorak, 29.10.2019.

Vaterpolisti Juga AO danas su u Gružu nakon preokreta svladali njemački Spandau rezultatom 12:7, na krilima Lorena Fatovića...

Slabije prvo poluvrijeme, odlično drugo. Preslika je to utakmice Juga AO u trećem kolu Lige prvaka u kojem je stigao do pobjede od 12:7.

Protivnik Dubrovčanima bio je njemački Spandau koji je pružio dobar otpor, ali je posustao u drugom dijelu. Jug je tako ostao na stopostotnom učinku, dok Spandau ima jedan remi i dva poraza.

Nije to dobro izgledalo nakon prvog poluvremena u kojem su gosti igrali bolje te nakon 16 minuta bili u vodstvu od 6:4.

Međutim, u drugom poluvremenu Jugaši igraju puno bolje te ostavljaju protivnika 12 i pol minuta bez pogotka. To je bilo dovoljno za odlazak na, kako se na kraju pokazalo, nedostižnih 10:6.

Prvo ime susreta definitivno je bio Loren Fatović koji je susret zaključio sa šest golova. Dva su zabili Luka Lozina i Alexandros Papanastasiou, a jedan Paulo Obradović. Kod gostiju nijedan igrač nije zabio više od jednog.