Zagrebačka Mladost poražena od Brčkog u četvrtom kolu regionalne lige

Branimir Korać • nedjelja, 03.11.2019.

Odbojkašice Mladosti upisale su poraz u susretu četvrtog kola MEVZA lige, ugostile su u Domu odbojke sastav Brčkog i izgubile 3:1...

Iako je Mladost ušla u susret protiv Brčkog kao favorit, nije uspjela doći do pobjede. Ostvarila su se upozorenja trenera Saše Ivaniševića koji je znao kako njegovu mladu ekipu očekuje iskusniji protivnik koji se dodatno pojačao.

Mladostašice su tako ostale na jednoj pobjedi koju su ostvarile na samom startu sezone protiv Kaštela.

Sva četiri meča Mladosti okončana su rezultatom 3:1, a Brčkom je to druga pobjeda nakon što je na početku sezone svladao Banja Luku University.

Prvi set Brčko je uzelo s 25:22 padom Mladosti u završnici kada gošće vežu tri poena, a doslovno identičan scenarij dogodio se i u četvrtom setu.

Najbolje razdoblje igre Mladost je imala u drugom setu koji je uzela s 25:14 da bi u trećem setu Brčko uzvratilo istom mjerom i s 25:12 povelo s 2-1 u setovima.

Za tjedan dana mlada ekipa Mladosti ima novu priliku za drugu pobjedu, ovaj put u gostima kod fenjeraša Banja Luke.