Dinamo visoko slavio u pripremnom dvoboju s Interom

Mihaela Bradovski • petak, 29.05.2020.

U generalnoj probi uoči nastavka sezone, Dinamo je ugostio na Maksimiru Inter iz Zaprešića i upisao je visoku pobjedu 4:1 iako su Zaprešićani prvi stigli do pogotka...

Nakon poraza od Gorice, Igor Jovićević može biti zadovoljniji nastupom svojih igrača u susretu s Interom. Dinamo je tu izgledao bolje i u konačnici je i slavio s 4:1.

Sam početak nije bio loš za Inter, imali su Zaprešićani i kasnije ponešto opasnih situacija, ali Dinamo je dobro koristio svoje prilike i rezultat na kraju nije baš lijep za Ivkovićevu momčad.

Inter je poveo već u 11. minuti golom Mamuta, ali to je samo probudilo Modre koji su zaigrali bolje i vrlo brzo su došli do poravnanja.

U 178. minuti Petković je proigrao Gojaka koji dolazi pred vratara i onda lijepo pogađa za 1:1.

U završnici prvog poluvremena potpuni preokret. Nakon kornera s desne strane, pred golom je ostao Ademi koji glavom lijepo zabija za 2:1.

U drugom poluvremenu Dinamo je u prvih 20 minuta zabio dva pogotka i otišao do visoke pobjede. Prvo je Kadzior povisio na 3:1, a zatim Oršić na asistenciju Moharramija postavio je konačnih 4:1.

1Dinamo 3667:30+3782
2Rijeka 3669:30+3974
3Hajduk 3654:26+2868
4Osijek 3662:43+1957
5Lokomotiva 3652:45+751
6Varaždin 3639:47-842
7Gorica 3635:50-1541
8Istra 1961 3636:54-1841