Serie A, 28. kolo, 26.06.2020, 21:45 h
Juventus
Juventus 4:0 Lecce
Lecce

Juventus u drugom poluvremenu odjurio do pobjede, Lecce sat vremena s igračem manje

Branimir Korać • subota, 27.06.2020.

28. kolo talijanske Serie A krenulo je dvoboje između vodećeg Juventusa i davljenika Leccea. Juventus je visoko slavio s 4:0...

Juventus nije dopustio iznenađenje na startu 28. kola. Ugostio je Lecce i svladao ga je s 4:0. Posao mu je bio olakšan jer je veći dio posla odradio s igračem više.

Juventus ovom pobjedom bježi na vrhu Laziju u ovom trenutku sedam bodova, ali ima i utakmicu više. S druge strane Lecce je u problemima, ovo mu je čak četvrti uzastopni poraz i nalazi se u zoni ispadanja na 18. mjestu.

Dvoboj u Torinu bio je jednosmjeran, posebno od trenutka kada je gostima isključen Lucioni koji je izgubio loptu i onda kao zadnji igrač zaustavio Bentancura.

Do kraja prvog dijela domaćin nije uspio doći do pogotka, ali zato u drugom dijelu zabija četiri.

U 53. minuti golijadu je otvorio Paulo Dybala lijepim udarcem sa 17 metara u suprotni gornji kut.

Niti deset minuta kasnije već je 2:0 za što je zaslužan Cristiano Ronaldo koji je realizirao kazneni udarac da bi do kraja susreta Gonzalo Higuain i Matthijs de Ligt odveli Juventus do visokih 4:0.

Hey Jude...

Engleska i Španjolska prošle su u četvrtfinale Europskog prvenstva. Ishod je to koji se očekivao u najavama, ali ni jednima ni drugima nije...