Square do visoke pobjede protiv Vrgorca, Alumnus uzeo veliki bod u Šibeniku

Branimir Korać • subota, 27.06.2020.

Odigrana su još dva susreta predzadnjeg kola 1. HMNL. Square je na svom parketu sa 6:1 pregazio Vrgorac, a Alumnus je izborio vrijedan bod kod Crnice remijem 3:3...

Tužna atmosfera u Dubrovniku, dijelom zbog praznih tribina, a dijelom zbog smrti jednog od zaštitnih znakova Squarea i hrvatskog futsala Siniše Bačića. Ipak, Dubrovčani su slavili i to vrlo uvjerljivo sa 6:1 protiv Vrgorca.

Na odmoru je bilo 1:0 zahvaljujući golu Mirka Hrkača da bi kanonada golova uslijedila u zadnjih deset minuta susreta.

Prvo su Hrkač i Hrvoje Cvjetković odveli Square do 3:0 da bi Ante Babić smanjio na 3:1. Nakon toga domaćin postiže tri gola u minuti te uz dva pogotka Mare Đuraša i jedan Cvjetkovića bilježi visoku pobjedu.

Alumnus je u Šibeniku kod Crnice remizirao 3:3 i tako došao do vrlo vrijednog boda. Crnica je u ovom susretu imala 3:0, bila nadomak pobjede, ali nije izdržala.

Prvo poluvrijeme potpuno je pripalo domaćinu koji je golovima Šamije i Perića te autogolom Matana imao 3:0. Nije se činilo da Alumnus može nešto ovdje izvući, ali Rajh i Matan su brzim golovima sredinom drugog dijela smanjili na 3:2 da bi Nikola Perković u 37. minuti poravnao na 3:3.