Šibenčani u generalnoj probi na Borovištu svladali Zagoru

Branimir Korać • nedjelja, 09.08.2020.

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka natjecanja u HT Prvoj ligi, novi prvoligaš Šibenik gostovao je kod Zagore u Unešiću i upisao je pobjedu 3:1...

Pripreme se polako bliže kraju i uskoro počinje nova sezona. Za Šibenik nešto novo, vraća se u HT Prvu ligu, u elitno društvo gdje će se morati dobro oznojiti da izbjegne borbu za opstanak.

Posljednju pripremnu utakmicu, ujedno i generalku za početak sezone, Šibenik je odigrao u Unešiću na Borovištu gdje je svladao domaću Zagoru s 3:1.

Gosti su poveli već u devetoj minuti golom Marka Bulata, a u završnici prvog dijela Prince Obeng Ampem pogodio je za 2:0.

Zagora je uspjela smanjiti preko bivšeg igrača Hajduka Drage Gabrića, ali Prince je novim golom u 74. minuti stavio točku na i.

1Dinamo 3667:30+3782
2Rijeka 3669:30+3974
3Hajduk 3654:26+2868
4Osijek 3662:43+1957
5Lokomotiva 3652:45+751
6Varaždin 3639:47-842
7Gorica 3635:50-1541
8Istra 1961 3636:54-1841