Susret Rudara i Intera prekinut zbog kiše

Matej Kačan • nedjelja, 11.10.2020.

Susret šesnaestine finala hrvatskog nogometnog Kupa između Rudara iz Labina i zaprešićkog Intera prekinut je nakon prvog poluvremena u Labinu zbog kišom natopljenog terena pri rezultatu 0:0...

Odigrano je prvo poluvrijeme susreta šesnaestine finala hrvatskog nogometnog Kupa između Rudara iz Labina i Intera. Nakon prvih 45 minuta po jakoj kiši susret je prekinut, a drugo će se poluvrijeme odigrati sljedećeg utorka.

U prvom poluvremenu je Rudar bolje izgledao, a promašio je i kazneni udarac kad je vratar Intera Križanović obranio udarac s bijele točke Macanu. Uz čvrstu igru po praktički nemogućem terenu golova nije bilo.

Zato je utakmica prekinuta, a momčadi će se dogovoriti oko satnice. No, kako stoji na službenim stranicama Rudara, to će vjerojatno biti u 16 sati kad ćemo dobiti novog sudionika osmine finala.